-25%

Чоловічі сумки Lanpad на плече чорний PTR
876,20 ₴
657,15 ₴
- В наявності
- Код: LAN15050 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Lanpad на плече чорний LAN15050 black
Опис товару:
Чоловіча сумка Lanpad.
Одне відділення закривається на блискавку.
Усередині розташована бічна кишеня на блискавці.
На фасаді розташована кишеня на блискавці.
Регульований ремінь завширшки 4 см. можна переставляти на лівий/правий бік.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розмір (см) 16*23*10.
Країна виробник: Lanpad, Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 657,15 ₴






