-25%

Чоловічі шкіряні сумки Tavinchi чорний PTR
4 476,43 ₴
3 357,32 ₴
- В наявності
- Код: STV-SM8-904A-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка з натуральної шкіри Tavinchi чорний STV-SM8-904A
Опис:
Особливості: має два відділення на блискавці.
Месенджер має середню твердість, добре тримає форму.
Підкладка – текстиль.
Плечовий текстильний ремінь регулюється по довжині, в діапазоні 80-140 см.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір чорний.
Розміри, см: 18 х 22 х 5,5 см.
Виробник Tavinchi.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tavinchi |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 357,32 ₴



