-25%

Чоловіча сумка-планшетка з екошкіри PU Reverse чорна PTR
1 616,11 ₴
1 212,08 ₴
- В наявності
- Код: F513 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка-планшетка з екошкіри PU Reverse чорна F580 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з якісної еко кожи PU.
Закривається на блискавці та накривається клапаном на двох магнітах.
Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташована кишеня на блискавці, відкрита кишенька та петля для ручки.
На передній стінці під клапаном розташована кишеня на магнітній кнопці.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Незнімний плечовий ремінь із нейлону.
Характеристики:
Матеріал: екошкіра PU.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 25x23x5.
Вага: 570 г.
Виробник: Reverse.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reverse Osmosis Systems |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212,08 ₴









