-25%

Нагрудна сумка Reebok Cycle Bag рожева PTR
1 158,54 ₴
868,90 ₴
- В наявності
- Код: SHF8413 pink-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрудна сумка, слінг Reebok Cycle Bag рожева SHF8413 pink
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині розташована відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь із регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Reebok, Індонезія.
Розміри: 32х17х10 см.
Матеріал: 100% перероблений поліестер
Колір: рожевий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 320 мм |
| Довжина: | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 868,90 ₴



