-25%

Сумка на плечі Reebok Classic чорна PTR
963,82 ₴
722,86 ₴
- В наявності
- Код: SHC4365 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на плече Reebok Classic чорна SHC4365 black
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці.
Не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь з регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Розміри: 16х13х4 см.
Основний матеріал: 100% бавовна, твіл.
Колір чорний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина: | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Немає |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Наплічна/Срібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722,86 ₴








