-25%

Сумка на руку Crivit сірий PTR
251,18 ₴
188,38 ₴
- В наявності
- Код: IAN278802-1 grey-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка на руку Crivit сірий IAN278802-1 grey
Опис товару:
Сумка має компактні розміри та призначена для транспортування ключів.
Одне відділення на блискавці.
Регульований ремінець на липучці для кріплення на руці.
Світловідбивні елементи на поверхні сумки.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: сірий.
Зовнішні розміри ШхВхГ (см): 7 x 9 х 2 см.
Вага: 55 г.
Виробник: Crivit.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Висота | 90 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Липучка |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 188,38 ₴




