-25%

Сумка-слінг чоловіча Confident із тканини чорна PTR
1 653,10 ₴
1 239,82 ₴
- В наявності
- Код: SATN01-T-X2026-1A-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудова сумка-слінг Confident SATN01-T-X2026-1A
Ця модель просто створена для вас. Найвища якість і неперевершений дизайн не залишить байдужим. Поспішайте купити чудову сумку за вигідною ціною.
Опис:
Тип: сумка— слінг
У слінгу два місткі незалежні відділи на блискавках. Також усередині виробу є додаткові невеликі кишеньки для дрібних предметів, одна на змійці та друга кишеня-слот відкритого типу.
Спинка м'яка з повітропроникною сіткою.
Наплічний ремінь текстильний, регулюється за довжиною, перестібається на зручний бік за допомогою карабіна.
Є коротка ручка.
Особливістю цієї моделі є наявність USB роз'єму для комфортного заряджання телефона. А також кодовий замок на основному відділі.
Характеристики:
Матеріал: текстиль
Розміри: 29 x 20 x 12 см.
Виробник: Confident.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Confident |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 239,82 ₴




