-25%

Чоловіча сумка нагрудна Wallaby хакі PTR
895,68 ₴
671,76 ₴
- В наявності
- Код: 1136 khaki-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка нагрудна Wallaby хакі 1136 khaki
Опис товару:
Сумка має три основні відділення на блискавці.
Всередині основного відділення кишеня для телефону чи дрібних предметів.
Одна відкрита кишеня на кнопці.
Регульований ремінь стропа.
Характеристики:
Виробник: Wallaby, Україна.
Розміри: 28х22х2 см.
Матеріал: бавовна.
Колір хакі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28 мм |
| Довжина: | 22 мм |
| Кількість відділень | 3 |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловічий |
| Підкладка | Да |
| Товщина | 2 см |
| Товщина (1) | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 671,76 ₴








