-25%

Чоловіча папка із еко шкіри JPB коричнева PTR
3 602,17 ₴
2 701,63 ₴
- В наявності
- Код: AK-20 brown-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча папка з еко шкіри JPB коричнева AK-20 brown
Виконана з якісної штучної шкіри.
Тримач на пружині для різних документів формату A4.
Сегрегатор для фіксації документів або файлів.
Дві петлі для ручок.
Відсік для паперів А4.
Накладна кишеня на липучці.
П'ять кишеньок для візиток або платіжних карток.
Дві додаткові кишені, одна з яких на блискавці.
Характеристики:
Артикул: AK-20 brown.
Розміри: 43х26х4 см.
Поміщаються документи формату А4.
Колір: коричневий.
Виробник: JPB Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JPB |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Папка для документів |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Тип сумки | Папка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 701,63 ₴




