-25%

Комплект двох сумок, жилет Ucon Dexter Bag чорний PTR
3 407,46 ₴
2 555,60 ₴
- В наявності
- Код: 199104207720-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект із двох сумок, жилет Ucon Dexter Bag чорний 199104207720
Опис товару:
Покриття TPE, що не містить фторвуглеців, на внутрішньому боці робить тканину водонепроникною і забезпечує додаткову міцність.
Основне відділення з двосторонньою водовідштовхувальною блискавкою.
Три внутрішні кишені для телефону, гаманця і паспорта на гумці.
Внутрішній металевий затискач для ключів.
Складаний чохол для планшета (сумісний з iPad Air).
Передня кишеня з водовідштовхувальною блискавкою.
Кишеня швидкого доступу на задній стороні.
Задня кишеня закривається на сильні магніти.
Регульовані ткані ремені із затискачами й утримувальними затискачами.
Тиснений лейбл Ucon Acrobatics з високоякісної веганської шкіри.
Характеристика:
Основний матеріал: перероблений поліестер з ПЕТ-пляшок з міцним і водонепроникним покриттям з ТРЕ, не містить ПВХ і ПФУ.
Колір: чорний.
Розміри: 31 х 19 х 9 см.
Ємність: 2 л.
Вага: 580 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucon |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина (1) | 90 |
| Кількість відділень | 2 |
| Призначення (1) | Для чоловіків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 555,60 ₴










