-25%

Шкіряна борсетка Always коричнева PTR
1 547,96 ₴
1 160,97 ₴
- В наявності
- Код: S32R tan-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борсетка шкіряна Always коричнева S32R tan
Опис товару:
Має 5 відділів.
2 основних великих відділення на блискавці.
На задній стороні розташована 1 плоска кишеня на блискавці.
На передній стороні сумки 2 відділи на блискавці.
Ремінь - шлейка НЕ знімна для носіння в руці на кисті.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: світло-коричневий.
Розмір: 22х15х8 див.
Виробник: ALWAYS WILD Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160,97 ₴










