-25%

Чоловіча сумка на кожен день Wallaby 2690
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена з міцного поліестеру 600 Ден.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Одне велике відділення на замку.
Два невеликих додаткових кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 42x28x19,5.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 195 см |
| Глибина (1) | 195 |
| Довжина (1) | 420 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основне |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Пол (1) | Чоловічий |
| Пол1 | Чоловічий |
| Розмір (1) | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип (1) | Портфель |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки (1) | Наплічна/Срібна |
| Ширина | 420 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,38 ₴








