-25%

Чоловічі сумки, борсетка Wallaby хакі PTR
963,82 ₴
722,86 ₴
- В наявності
- Код: 2665 khaki-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка, борсетка Wallaby, Україна 2665 хакі
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка носіння через плече.
Додаткова ручка для носіння в руці.
Одне велике відділення на замку.
Три додаткові кишені на лицьовій стороні та одна кишеня на титульній стороні.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жниварка 420 Ден.
Колір хакі.
Розмір ШхВхГ(см): 20x25x15.
Вага(кг): 0.34.
Об'єм: 6,9 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722,86 ₴








