-25%

Сумка чоловіча Wallaby тканинна PTR
798,32 ₴
598,74 ₴
- В наявності
- Код: 2123 khaki-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чоловіча Wallaby тканинна 2123 khaki
Опис сумки:
Чоловіча сумка.
Матеріал: жатка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на замках.
Три додаткові кишеньки на лицьовій стороні й одна на тильній.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка 420 Ден.
Розміри в см (ШхВхГ): 24x17x13.
Вага (кг): 0,25.
Колір: хакі.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Розміри | |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина: | 24 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Пол1 | Чоловічий |
| Підкладка | Немає |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Барсетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598,74 ₴







