-25%

Сумка чоловіча Always Wild коричнева PTR
2 044,48 ₴
1 533,36 ₴
- В наявності
- Код: 12132-SR01CH-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чоловіча Always Wild коричнева SR01-CH Brown
Опис товару:
Барсетка має 3 відділи.
Один відділ основної та дві кишені на блискавці.
На задній стороні розташована 1 плоска кишеня на блискавці.
На передній стороні сумки відділення на блискавці.
На передній стороні кишеня для телефона з магнітним клапаном (розміри кишені ВхШхГ 15х7х2 см, для телефона до 5 дюймів).
Ремінь для носіння на пензлі знімний.
Характеристики:
Матеріал: вінтажна натуральна шкіра.
Колір: коричневий.
Розмір ШхВхГ: 21х15,5х10 см.
Виробник: ALWAYS WILD Польща.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Always Wild |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 15.5 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533,36 ₴










