-25%

Чоловіча сумка Wallaby із тканини чорна PTR
856,73 ₴
642,55 ₴
- В наявності
- Код: 2640 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby із тканини чорна 2640 black
Опис товару:
Сумка пошита з міцного поліестеру.
Регульований ремінь для ношения на плече.
Додаткова тканинна ручка.
Два основні відділення на блискавці.
Два накладных передних кишені на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x24x15.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 24 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Довжина | 35 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки (1) | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642,55 ₴







