-25%

Чоловіча сумка Wallaby із тканини чорна PTR
1 139,07 ₴
854,30 ₴
- В наявності
- Код: 2440-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby із тканини чорна 2440
Опис сумки:
Чоловіча сумка виготовлена із міцного зносостійкого поліестеру з водовідштовхуючими властивостями.
Логотип компанії на лицьовій стороні сумки.
Підкладка із нейлону.
Тканинна ручка для носіння в руці.
Регульований ремінь для носіння на плечі.
Одне просторе головне відділення на блискавці.
Відокремлення менше вздовж задньої стінки сумки.
Дві додаткові кишені на блискавці на лицьовій стороні.
Дві невеликі накладні кишені на бічних поверхнях сумки.
На дні сумки є ніжки.
Характеристика:
Матеріал: поліесетра 600 Ден.
Розміри см (ШхВхГ): 28.5x24x13 (з кишенею).
Колір: чорний.
Торгова марка Wallaby, Валлабі, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 240 мм |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 285 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,30 ₴








