-25%

Сумка чоловіча Wallaby із тканини чорна PTR
1 070,92 ₴
803,19 ₴
- В наявності
- Код: 2411 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка чоловіча Wallaby з тканини чорна 2411 black
Опис сумки:
Чоловіча сумка.
Підкладка чорного кольору з відливом.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова пластикова ручка для носіння в руці.
Два великі відділи на замках.
Три додаткові кишеньки на лицьовій стороні.
Дві пластикові ніжки.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Розміри в см (ШхВхГ): 29x24x16.
Вага (кг.): 0,44.
Колір: чорний.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 240 мм |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803,19 ₴







