-25%

Чоловіча сумка Wallaby з поліестеру PTR
963,82 ₴
722,86 ₴
- В наявності
- Код: 2650 black-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby з поліестеру 2650 black
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова тканинна ручка для носіння в руці.
Два великі відділення на замку.
Два невеликі додаткових кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 35x26x17.
Вага(кг): 0.40.
Об'єм: 14 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722,86 ₴









