-25%

Чоловіча сумка Wallaby з поліестеру PTR
623,08 ₴
467,31 ₴
- В наявності
- Код: 2610-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка Wallaby з поліестеру 2610
Опис товару:
Чоловіча сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Додаткова гумова ручка для носіння в руці.
Одне велике відділення на замку.
Два невеликих додаткових кишені на лицьовій стороні.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Колір: чорний.
Розмір ШхВхГ (см): 32x25x10.
Вага(кг): 0.26.
Об'єм: 7,36 л.
Виробник: Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина ручок | 100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки (1) | Наплічна/Срібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467,31 ₴







