-25%

Сумка жіноча рожева з бежевими вставками код 7-90906 PTR
1 375,75 ₴
1 031,81 ₴
- В наявності
- Код: 7-90906 роз-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Усередині три відділи з двома перегородками, а також дві додаткові кишені для дрібниць, одна з яких на блискавці
Ремінь регульований завдовжки 128 см 2 ручки завдовжки 33 см
Розмір сумки 28х22х10 см
Жіноча сумка рожевого кольору з бежевими вставками зі штучної шкіри — стильний і практичний аксесуар для повсякденного використання. Сумка закривається на блискавку та має три відділи з двома перегородками, а також дві додаткові кишені для дрібниць, одна з яких на блискавці. Розмір сумки 28х22х10 см, що робить її місткою та зручною для зберігання всіх необхідних речей. Ця сумка ідеально підходить для роботи, навчання або прогулянок, поєднуючи в собі стиль і практичність. Не проґавте можливість придбати стильну та функціональну жіночу рожеву рожеву сумку зі штучної шкіри! Замовте цю сумку прямо зараз і насолоджуйтеся стилем і комфортом щодня!
У нашому магазині ви можете купити жіночі сумки — недорогі та модні моделі в Україні. Широкий асортимент стильних і функціональних сумок для повсякденного використання. Різноманітність дизайнів і кольорів. Зручне замовлення онлайн зі швидкою доставкою по всій країні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 220 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 3 основних, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Довжина ручок | 330 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031,81 ₴


