-23%

Мережевий зарядний пристрій Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W EU Blue PTR
723,84 ₴
557,36 ₴
- В наличии
- Код: CCSUP-B03-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
BASEUS Super Si Quick Charger CCSUP-B03 є швидким зарядним пристроєм з одним USB Type-C портом, що забезпечує швидке заповнення акумулятора ваших пристроїв. Адаптер виготовлений з міцного ABS-пластику, стійкого до займання та впливу високої температури, а його внутрішня система безпеки протистоїть коротким замиканням та стрибкам напруги. Зарядка має досить зручну форму та невеликі розміри, завдяки чому ви завжди можете взяти її з собою у подорож чи відрядження.
Швидкість заряджання в 3 рази вище, ніж у стандартного адаптера. Швидка зарядка до 50% лише за 30 хвилин без ризику перегріву, короткого замикання або пошкодження акумулятора.
Зарядний пристрій BASEUS Super Si Quick Charger має високу потужність 20 Вт, а це в свою чергу робить заряд безпечним і швидким. Зарядний пристрій BASEUS Super Si Quick Charger дозволяє заряджати різні гаджети. Також пристрій є компактним і його досить легко переносити, взявши з собою і поклавши в маленьку кишеню, адже він не займе багато місця.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Синий |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | _20 W |
| Выходное напряжение (output) | 12 V |
| Длина кабеля | _UU-019134 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Baseus Super Si |
| Сила выходного тока | 1.67 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 557,36 ₴







