-23%

Тримач для телефону Ulanzi Vijim Phone Clip & Flip mirror Kit (UV-3003 ST-30) PTR
2 018,64 ₴
1 554,35 ₴
- В наличии
- Код: 3003-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ulanzi Vijim Phone clip & Flip mirror Kit (UV-3003 ST-30) — це тримач, оснащений зручним дзеркалом для налаштування кадру. Тепер ніяких зіпсованих дублів через неправильно встановлену камеру!
УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ
Дзеркало Ulanzi ST-30 має сферичну форму, забезпечуючи широкий кут огляду. Тримач з двома осями обертання на 360° дозволяє підібрати оптимальне положення для вашого смартфона. Тепер ви можете створювати ідеальні фото й відео, не обмежуючи себе.
КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
Тримач виготовлений із міцного алюмінієвого сплаву, що забезпечує надійну фіксацію вашого телефону. Легко регулюється за допомогою пружини та підходить до пристроїв із шириною від 60 до 90 мм. Силіконові вставки на тримачі запобігають пошкодженню корпусу гаджета та забезпечують надійну фіксацію.
МАКСИМУМ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ ЗЙОМКИ
Ulanzi Vijim Phone clip & Flip mirror Kit (UV-3003 ST-30) також оснащений холодним черевиком на верхній частині, що надає можливість встановлення додаткового обладнання. Можна легко прикріпити мікрофон, світло або інші аксесуари для покращення зйомки. Це відкриває нові можливості та допомагає створювати професійне відео або фотографії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 130 г |
| Вид товара | Тримач для мобільного |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет | Black |
| Мoдель | Vijim Phone clip & Flip mirror Kit |
| Материал | Алюміній+загартоване скло |
| Особенности | Вбудоване дзеркало, обертання на 360° |
| Размер | 76 x 30 x 24 мм |
| Совместимость | зі смартфонами з шириною 60–90 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | холодний черевик, різьба 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 1 554,35 ₴









