-25%

Жіноча міні сумка каркасна чорна, міні сумка на плече PTR
1 434,80 ₴
1 076,10 ₴
- В наявності
- Код: 1439Г-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумка каркасна чорна, міні сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожня за рахунок каркасу;
Довжина: 21 см;
Ширина: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Логотип – металева бляшка;
Якісна металева фурнітура;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка каркасна чорна, мінісумка на плече |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,10 ₴










