-23%

Механические мужские часы Winner GMT-1159 скелетон PTR
2 901,60 ₴
2 234,23 ₴
- В наличии
- Код: №29-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісне напилення;
Матеріал корпусу — метал;
Матеріал браслета — метал;
Обхват максимальний: 24 см (можна укоротити, прибравши ланки);
Висота корпусу: 1,5 см;
Діаметр циферблата: 4 см;
Ширина браслета: 2,2 см;
Механізм: механічний з автопідзаводом;
УВАГА! Ціна вказана тільки за годинник, якщо Вам потрібна подарункова коробочка як на фото, будь ласка, уточнюйте цей момент під час замовлення;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Браслет/Ремешок | Стальной |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Источник питания | Пружинный механизм |
| Цвет браслета/ремешка | Серебристый |
| Цвет циферблата | Черный |
| Стекло | Минеральное |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Классические часы |
| Тип механизма | Механический |
| Форма | Круглая |
| Формат времени | 12/24 часа |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 110 г |
| Диаметр | 40 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Ширина ремешка | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | Да |
| Доставка | Да |
| Доступная цена | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 234,23 ₴










