-25%

Сумка жіноча чорна код 5-511 PTR
1 771,56 ₴
1 328,67 ₴
- В наявності
- Код: 5-511 чер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці. Усередині сумки дві додаткові кишені для дрібниць, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
У комплекті є 2 ремені. Вузький регульований завдовжки 158 см і широкий нерегульований завдовжки 85 см
Розмір сумки 29х25х11,5 см
Жіноча сумка чорного кольору зі штучної шкіри — стильний і практичний аксесуар для повсякденного використання. Сумка має 2 відділи, які закриваються на блискавку, а також дві додаткові кишені для дрібниць, одна з яких на блискавці. Додаткова кишеня зі змійкою розташована на задній стороні сумки. Розмір сумки 29х25х11,5 см, що робить її місткою та зручною для зберігання всіх необхідних речей. Ця сумка ідеально підходить для роботи, навчання або прогулянок, поєднуючи в собі стиль і практичність. Не проґавте можливість придбати стильну та функціональну жіночу чорну сумку зі штучної шкіри! Замовте цю сумку прямо зараз і насолоджуйтеся стилем і комфортом щодня!
У нашому магазині ви можете купити жіночі сумки — недорогі та модні моделі в Україні. Широкий асортимент стильних і функціональних сумок для повсякденного використання. Різноманітність дизайнів і кольорів. Зручне замовлення онлайн зі швидкою доставкою по всій країні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1580 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 328,67 ₴







