-25%

Жіноча сумка на плече з брелоком, модна та якісна жіноча сумочка шкіра повсякденна PTR
1 514,60 ₴
1 135,95 ₴
- В наявності
- Код: 1238-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка на плече з брелоком, модна та якісна жіноча сумочка шкіра повсякденна
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, добре тримає форму;
Довжина: 27 см;
Ширина на основі: 13 см;
Висота: 20 см;
Висота ручок: 8 см;
Плечовий ремінь - у комплекті, що знімається на карабінах (максимальна довжина 120 см - регулюється);
Брелок у комплекті;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Жіноча сумка на плече з брелоком, модна та якісна жіноча сумочка екошкіра повсякденна |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 135,95 ₴










