-25%

Жіноча міні сумочка на плече з брелоком, маленька жіноча сумка PTR
1 275,20 ₴
956,40 ₴
- В наявності
- Код: 1062-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка на плече з брелоком, маленька жіноча сумка
Характеристики:
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі;
Брелок у комплекті;
Висота: 20 см;
Ширина: 21 см;
Глибина: 11 см;
Переваги:
морозостійкість (не лопається і не тріскається на морозі);
Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
М'який та еластичний матеріал, що добре тримає форму;
Надсилання в день замовлення
Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення)
Прямі поставки з фабрик
Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою ціною на ринку України.
Гарантія якості
Гарантуємо повернення або обмін товару у найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує.
Оплата при отриманні
Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка на плече з брелоком, маленька жіноча сумка |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956,40 ₴










