Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра;
Довжина: 110-120 см (уточнюйте мінімально необхідну довжину при замовленні);
Ширина реміня: 4 см;
Пряжка: класична;
Матеріал пряжки: метал з якісним напиленням;
Основні
Тип ременя
Класичний
Стать
Жіноча
Розмір жіночих ременів
110 - 116 см.
Ширина ремня
40 мм
Матеріал
Натуральна шкіра
Вид шкіри за способом обробки
Гладка
Двусторонний ремень
Ні
Колір
Чорний
Коротшає
Так
Стан
Новий
Матеріал пряжки
Металева
Користувальницькі характеристики
Тип призначення
Жіночий шкіряний ремінь стиль Diesel, пояс із натуральної шкіри Дізель
Коробочка подарункова продається окремо ,ціна 200грн
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Цвет | Черный |
| Укорачивается | Да |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер ремня | 111-120 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ремня | Классический |
| Ширина ремня | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 297,30 ₴







