-23%

Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра
Пряжка: класична (металева);
Довжина ременя: 110-120 см (уточнюйте необхідний розмір, підберемо по наявності);
Ширина ременя: 3 см;
УВАГА! Ціна вказана за ремінь без урахування подарункової коробочки
Ціна дерев'яної коробочки -200грн
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Цвет | Черный |
| Укорачивается | Да |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер ремня | 111-120 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ремня | Классический |
| Ширина ремня | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 297,30 ₴









