-23%

Женский ремень из натуральной кожи PTR
1 684,80 ₴
1 297,30 ₴
- В наличии
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (коров'яча шкіра);
Пряжка: класична (металева);
Довжина ременя: 115-126 см (можна вкоротити при необхідності);
Ширина ременя: 3 см;
УВАГА! Ціна вказана за ремінь без урахування подарункової коробочки
(Якщо Вам потрібна подарункова дерев'яна коробочка, то повідомте про це менеджеру при підтвердженні замовлення, ціна коробки - 200 грн)
Основні
Країна виробник
Україна
Тип ременя
Класичний
Стать
Жіноча
Розмір жіночих ременів
115 - 125 см.
Длина ремня
1200 мм
Ширина ремня
30 мм
Матеріал
Натуральна шкіра
Вид шкіри
Бичина
Тип застежки
Пряжка класична
Двусторонний ремень
Ні
Коротшає
Так
Стан
Новий
Матеріал пряжки
Металева
Користувальницькі характеристики
Тип призначення
Шкіряний жіночий ремінь поясний класичний чорний
Колір
Чорний із золотим, чорний з сріблом
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Цвет | Черный |
| Укорачивается | Да |
| Материал | Натуральная кожа |
| Размер ремня | 111-120 см |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип застежки | Пряжка классическая |
| Тип ремня | Классический |
| Ширина ремня | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 297,30 ₴










