-25%

Модна жіноча сумочка екошкіра, стильна сумка на плече PTR
1 754 ₴
1 315,50 ₴
- В наявності
- Код: 1259Д-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна жіноча сумочка екошкіра, стильна сумка на плече
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Довжина: 28 см;
Ширина на основі: 13 см;
Висота: 19 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 190 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Модна жіноча сумочка екошкіра, стильна сумка на плече |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315,50 ₴










