-25%

Велика жіноча сумка з двома ручками плетена чорна м'яка Сірий
2 234,40 ₴
1 675,80 ₴
- В наявності
- Код: 816С-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 310 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 675,80 ₴









