-25%

Жіноча міні сумочка скринька на замочці FilWhite. Маленька каркасна сумка клатч для дівчат PTR
1 434,80 ₴
1 076,10 ₴
- В наявності
- Код: 1642-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка скринька на замочці FilWhite. Маленька каркасна сумка клатч для дівчат
Матеріал: екошкіра преміум якості;
Тримає форму рахунок жорсткого каркаса;
Довжина: 19 см;
Ширина на основі: 6 см;
Висота: 12 см;
Ремінець: екошкіра;
Якісна металева фурнітура.
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, крім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко надіслати Ваше замовлення
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,10 ₴










