-25%

Жіноча міні сумочка стиль Пінко з птахами, сумочка для дівчат Pinko пташки Бежевий PTR
1 516,20 ₴
1 137,15 ₴
- В наявності
- Код: 771БЖ-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 145 мм |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка стиль Пінко з птахами, сумочка для дівчат Pinko пташка |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 137,15 ₴





