-25%

Жіноча замшева сумка Майкл Корс чорна, міні сумочка натуральна замша Michael Kors PTR
1 370,96 ₴
1 028,22 ₴
- В наявності
- Код: 1524-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча замшева сумка Майкл Корс чорна, міні сумочка натуральна замша Michael Kors
Характеристики:
Матеріал: натуральна замша + екошкіра;
Довжина: 19 см;
Ширина на основі: 4 см;
Висота: 13 см;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Висота | 130 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча замшева сумка в стилі Майкл Корс чорна, міні сумочка натуральна замша Michael Kors |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028,22 ₴







