-25%

Маленька жіноча сумочка клатч замшева стиль Зара, міні сумка на плече Zara PTR
1 370,96 ₴
1 028,22 ₴
- В наявності
- Код: 1522-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маленька жіноча сумочка клатч замшева стиль Зара, міні сумка на плече Zara
Характеристики:
Матеріал: натуральна замша + екошкіра;
Довжина: 19 см;
Ширина на основі: 4 см;
Висота: 13 см;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Маленька жіноча сумочка клатч замшевий стиль Зара, мінісумка на плече Zara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028,22 ₴







