-25%

Модна жіноча бананка сумка з тисненням стиль Луї Віто, сумка-бананка для дівчат PTR
1 355 ₴
1 016,25 ₴
- В наявності
- Код: 992-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна жіноча бананка сумка з тисненням стиль Луї Віто, сумка-бананка для дівчат
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична.
Характеристики
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості;
Ремінець з екошкіри, на карабінах із вставкою ланцюжка;
Максимальна довжина ремінця: 95 см (регулюється);
Довжина: 23 см;
Висота: 17 см;
Глибина: 3 см;
Металева фурнітура;
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016,25 ₴










