-25%

Жіноча сумочка бананка на груди стиль Луї Вітон, сумка крос-боді слінг PTR
956 ₴
717 ₴
- В наявності
- Код: 1304Н-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумочка бананка на груди стиль Луї Вітон, сумка крос-боді слінг
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична.
Характеристики
Матеріал: якісна турецька екошкіра;
Ремінець з екошкіри;
Довжина: 24 см;
Висота: 16 см;
Глибина: 4 см;
Металева фурнітура;
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на Viber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте на наш сайт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | ЛВ Карта |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴










