-25%

Жіноча сумка слінг, Бананка для дівчини, міні сумочка багет під рептилію PTR
1 355 ₴
1 016,25 ₴
- В наявності
- Код: 1408-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка слінг, Бананка для дівчини, міні сумочка багет під рептилію
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної шкіри, досить містка і практична.
Характеристики
Матеріал: якісна турецька екошкіра з тисненням під рептилію;
Плечовий ремінь: 130 см (регулюється);
Довжина: 24 см (по вершині); 20 см (по низу);
Ширина основи: 7 см;
Висота: 19 см;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих бананок та сумочок, переходьте на наш сайт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка-слінг, Бананка сумка для дівчини, міні сумочка-багет під рептилію |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016,25 ₴










