-25%

Жіноча сумка з віночком брелок стиль Зара чорна, сумочка для дівчат Zara з пензликом PTR
1 722,08 ₴
1 291,56 ₴
- В наявності
- Код: 1517-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сумка з віночком брелок стиль Зара чорна, сумочка для дівчат Zara з пензликом
Характеристики:
Матеріал: високоякісна турецька екошкіра (щільна);
Закривається на блискавку;
Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці;
Фурнітура: метал;
У комплекті плечовий ремінь: шкіра еко на карабінах;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: низ – 27 см, верх – 34 см;
Висота: 24 см;
Ширина на основі: 12 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, окрім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка з віночком брелоком стиль Зара чорна сумочка для дівчат Zara з пензликом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291,56 ₴









