-25%

Стильна жіноча міні сумочка клатч на плече, модна жіноча сумка PTR
1 434,80 ₴
1 076,10 ₴
- В наявності
- Код: 1463-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча міні сумочка клатч на плече, модна жіноча сумка
Характеристики:
Матеріал: якісна шкіра еко, відмінно тримає форму;
Ремінець: ланцюжок+вставка з екошкіри (максимальна довжина 145 см);
Довжина: 24 см;
Ширина: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Магніт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна жіноча міні сумочка клатч на плече, модна жіноча сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,10 ₴









