-25%

Класична жіноча сумочка на плече каркасна чорна, міні сумка для дівчат PTR
1 323,08 ₴
992,31 ₴
- В наявності
- Код: 1441-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична жіноча сумочка на плече каркасна чорна, міні сумка для дівчат
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра, без стороннього запаху;
Добре тримає форму навіть порожня;
Довжина: 21 см;
Ширина на основі: 8,5 см;
Висота: 16 см;
Металева бляшка;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 992,31 ₴










