-25%

Стильна жіноча міні сумочка на плече, сумка для дівчат стиль Майкл Корс PTR
1 355 ₴
1 016,25 ₴
- В наявності
- Код: 1436-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна жіноча міні сумочка на плече, сумка для дівчат стиль Майкл Корс
Характеристики:
Матеріал: якісна турецька екошкіра (щільна);
Закривається на блискавку та магніти;
Усередині 1 основне відділення на блискавці та 2 відділення всередині з боків на магнітах;
Фурнітура: метал;
У комплекті 1 ручка (не знімна) та плечовий ремінь: еко шкіра на карабінах;
Довжина ременя ручки: 41 см;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 21,5 см;
Висота: 20 см;
Ширина на основі: 12 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, окрім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Висота | 200 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 410 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016,25 ₴









