-23%

Жіноча сумка на плече з брелоком, класична сумочка для жінок Сірий Якісна ПУ шкіра, Пресована, 190, 300, 1200, 150, Середньої
1 794 ₴
1 381,38 ₴
- В наявності
- Код: 1334С-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 381,38 ₴



