-25%

Модна жіноча сумка з вишивкою квітами, сумочка на плече, вишивка квіточки. PTR
1 699,74 ₴
1 274,80 ₴
- В наявності
- Код: 1291-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна жіноча сумка з вишивкою квітами, сумочка на плече, вишивка квіточки.
Характеристики:
Матеріал: екошкіра;
Закривається на блискавку;
Фурнітура: метал;
У комплекті плечовий ремінь: шкіра еко на карабінах;
Довжина плечового ременя: 120 см;
Довжина: 28 см;
Висота: 21 см;
Ширина на основі: 14 см;
Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою щодня, окрім неділі. Ми намагаємося завжди максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші
клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака.
Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Оплата при отриманні
Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Модна жіноча сумка з вишивкою квітами, сумочка на плече вишивка квіточки |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 274,80 ₴










