-25%

Сумка клатч жіноча чорна код 7-71593 PTR
979,94 ₴
734,96 ₴
- В наявності
- Код: 7-71593 чер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна чорна жіноча сумка-клатч зі штучної шкіри — ідеальний аксесуар для стильних і сучасних жінок. Сумка застібається на блискавку та має один основний відділ із двома кишенями, одна з яких на блискавці для зберігання дрібниць. Компактні розміри сумки 20*16*8 см роблять її зручною для щоденного використання, а довгий ремінь 120 см дає змогу носити її через плече. Дві зручні ручки дають змогу носити її в руці. Лаконічний дизайн і чорний колір підкреслять ваш витончений смак, ідеально поєднуючись із будь-яким образом — від повсякденного до ділового.
Не проґавте можливість додати стильну та практичну чорну сумку-клатч у ваш гардероб! Ідеальна для будь-якого образу, вона стане незамінним аксесуаром як для повсякденних виходів, так і для особливих випадків. Замовляйте прямо зараз і підкресліть свою індивідуальність із цією елегантною сумочкою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 160 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Напівкругла |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734,96 ₴



