-23%

Тримач для телефону Ulanzi Vijim Metal Phone Holder with Cold Shoe (UV-2031 ST-10) PTR
1 636,44 ₴
1 260,06 ₴
- В наличии
- Код: 2031-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тримач для смартфона Ulanzi Vijim Metal Phone Holder with Cold Shoe (UV-2031 ST-10) — це пристрій для тих, хто регулярно знімає фото- й відеоконтент. Він стабілізує мобільний телефон й забезпечує зручну зйомку.
МЕТАЛЕВА КОНСТРУКЦІЯ
Затискач має суцільну металеву конструкцію. Вона забезпечує більшу стабільність смартфона під час зйомки. Можна не перейматися, що камера чи мікрофон будуть тремтіти.
УНІВЕРСАЛЬНІ РОЗ’ЄМИ
Різьблення 1/4” дає змогу під’єднати тримач до штатива, монопода, селфіпалки чи іншого обладнання. Два кріплення «холодний черевик» дозволяють доповнити смартфон мікрофоном і освітленням, щоб зйомка була на професійному рівні. Також модель оснащена кріпленням «гарячий черевик». Він дозволяє під’єднати тримач Ulanzi Vijim Metal Phone Holder безпосередньо до камери.
РЕГУЛЮВАННЯ КУТА ОГЛЯДУ
Пристрій можна використовувати як для вертикальної, так і для горизонтальної зйомки. Також можна відрегулювати кут нахилу тримача для більш цікавого кадру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 115 г |
| Вид товара | Тримач для мобільного |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Мoдель | Vijim Metal Phone Holder with Cold Shoe |
| Марка | Ulanzi |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, регулювання кута нахилу на 170° та 360° |
| Розміри | 106 х 31 х 30 мм |
| Совместимость | зі смартфонами з шириною від 55 до 80 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | холодний черевик, різьба 1/4", гарячий черевик |
Информация для заказа
- Цена: 1 260,06 ₴






