-25%

Сумка клатч жіноча чорна з бордовим кодом 7-92816 PTR
1 078,90 ₴
809,18 ₴
- В наявності
- Код: 7-92816-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи та 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді та ззаду сумки кишеня на блискавці
У комплекті є 2 ремені завдовжки 57 см і 143 см
Розмір сумки 25*21*6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 210 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 2 основних, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1430 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809,18 ₴




