-33%

Чохол сумка DUX DUCIS LBTC Series для ноутбука 14-15.4'' 28*39 см Black PTR
1 414,79 ₴
947,91 ₴
- В наличии
- Код: 6934913009918-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ідеально. Саме це ми подумали, взявши цей чохол в руки.
Просто неймовірне поєднання надзвичайно якісного і акуратного виконання, найкращих матеріалів і продуманості деталей. В кожному міліметрі. І просто космос на дотик.
Зручний і стильний чохол для ноутбука, надійно захистить від подряпин і тріщин, і стане прекрасним рішенням для безпечного транспортування портативного помічника. Виготовлений з високощільної поліестерової тканини, цей чохол має водонепроникну підкладку та відділення з перламутрової бавовни, а також підкладку з м'якого оксамиту. Він відзначається стійкістю до подряпин і водонепроникністю, гарантуючи повний захист вашого ноутбука, навіть при щоденному використанні, і звільняючи вас від переживань про можливі пошкодження.
Чохол має добре організовану систему зберігання, що дозволяє акуратно відсортувати електронні аксесуари, такі як ноутбук, планшет, мобільний телефон, миша, годинник, блок живлення, навушники, кабель для передачі даних та інші аксесуари, і зберігати їх на місці.
Зручний і практичний, цей чохол ідеально підходить для поїздок на роботу або відряджень.
Переваги чохлів DUX DUCIS:
М'яке точне прилягання,
Ідеальне виконання, шов до шва,
Висока стійкість до зношування,
Лаконічний стриманий дизайн, легкість матеріалів - усе для зручного і ергономічного користування.
Вибирайте тільки якісні аксесуари для надійного захисту Вашого ноутбука!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dux Ducis |
| Страна производитель | Китай |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,4" |
| Цвет | Черный |
| Крепление на тележку | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Противоударный корпус, Водоотталкивающая пропитка, Защита от боковых ударов |
| Плечевой ремень | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Страховочный ремешок | Нет |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Размеры | |
| Высота | 280 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Ширина | 390 мм |
Информация для заказа
- Цена: 947,91 ₴


